شنبه , 15 بهمن 1401
خانه / درباره عظیمی نت

درباره عظیمی نت

گروه فناوری اطلاعات عظیمی نت با بیش از 8 سال سابقه و تجربه حرفه ای در زمینه آموزش مجازی و حضوری ، فناوری اطلاعات و میزبانی وب ، فعالیت رسمی خود را از زمستان 1385 آغاز کرد.

عظیمی نت در طول مدتی که به طور رسمی به ثبت رسیده است توانسته است به لطف پروردگار با ارائه سرویس های مطلوب و با کیفیت در سطح جهانی ، ارائه پشتیبانی بی وقفه و برخورد مناسب با مشتریان عزیز جای خود را به سرعت در میان هموطنان عزیز باز نماید.

عظیمی نت هم اکنون با استفاده از روابط بین الملل خود  در حال همکاری با بیش از 30 شرکت ، دیتاسنتر و … در 20 کشور مختلف در 3 قاره بزرگ آسیا ، اروپا و آمریکا است.

چندین سال است که عظیمی نت به هدف رشد و توسعه خدمات میزبانی با سرمایه گذاری عظیم ، روابط بین الملل و نیروهای متخصص توانسته است ، شبکه اختصاصی خود را در ایالت NY آمریکا – آمستردام هلند و نورمبرگ آلمان برای سرویس های خارج از کشور و همینطور در تهران  و رشت برای ارائه و گسترش میزبانی ملی ایجاد نماید و هم اکنون با در اختیار داشتن بیش از  100 سرور اختصاصی و چند صد سرور مجازی و میزبانی بیش از هزاران سایت فارسی بر روی شبکه خود بی شک یکی از بزرگترین شبکه های میزبانی وب ایران را دارا می باشد.

امید است با عنایت ایزدمنان و مشتریان گرامی که همواره یار و پشتیبان عظیمی نت بودند و با تکیه برهمت و تلاش خستگی ناپذیر شبانه روزی متخصصین خود به روند صعودی خود بیش از پیش ادامه دهد.